LAMINATY DEKORACYJNE

Nowe światy pomieszczeń mieszkalnych, wypoczynkowych i roboczych wymagają materiałów oraz jakości, która otworzy nową przestrzeń dla kreatywności. Dzień po dniu zmagamy się z tymi wysokimi wymaganiami. Laminat firmy EGGER to nie tylko perfekcyjne uzupełnienie harmonijnie dopasowanego kompleksowego programu szerokiej gamy dekorów i struktur, lecz surowiec o wszechstronnym zastosowaniu.

Możliwość odwzorowywania na tej samej płaszczyźnie, zalety ekonomicznej obróbki oraz wysoka wytrzymałość to gwarancje dla laminatów firmy EGGER.

Nowoczesna technika drukarska do odwzorowywania zbliżonych do wzorów naturalnych dekorów, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz najwyższa precyzja stosowanych technologii to przekonujące argumenty, przemawiające na rzecz laminatów. W połączeniu z perfekcyjnie zaprojektowanymi strukturami powierzchni dekory, pod względem wrażeń optycznych oraz dotykowych, coraz bardziej przypominają swoim charakterem pierwowzory.

W aktualnych kolekcjach: ZOOM® oraz Kolekcji Przemysłowej znajdąPaństwo laminaty w jakościach: MED, Flex, laminaty aluminiowe oraz W1001 (biały w przekroju)

Nasze laminaty idealnie pasują do kolorów płyty meblowej i blatów roboczych.

Standardowo laminaty występują w grubości 0.8mm oraz formacie 2800x1300mm.

Na specjalne zamówienie oferujemy laminaty w innych formatach oraz grubościach 0.4mm, 0.6mm, 0.7mm. Informacje i szczegóły na zapytanie

LAMINATY DOPASOWANE DO PŁYTY MEBLOWEJ

LAMINATY DEKORACYJNE EGGER

2800x1300x0.8mm

LAMINATY DEKORACYJNE LAMINATY DOPASOWANE DO PŁYTY MEBLOWEJ Kolekcja laminatów
  Kolekcja laminatów
  dostępny